Adaptační den 6.AB v lanovém centru PROUD

3. října 2019

Jsme na začátku 6. třídy a vykročili jsme pěkně svižně! Prožili jsme den, na který budeme z mnoha důvodů dlouho vzpomínat. Slova účastníků:

„Dokázali jsme si poradit se vším. Ten den nehrálo roli, jestli jsi kluk anebo holka. Všichni jsme se zapojovali do her a byli v pohodě. Pomohlo nám to v tom, že jsme se naučili spolupracovat a domluvit se.“  (Sofie Foralová, 6.B)

„Den na Lesné se mi moc líbil. Hráli jsme hry, které nás seznámily a ukázaly, že musíme spolupracovat. Díky tomuto dnu si pamatuji více lidí a jejich jména.“  (Saša Kalousová, 6.B)

„Na adapťáku to bylo super a nejlepší bylo, jak jsme se navzájem jistili.“ (Adam Lacho 6.B)

„Adaptační kurz mi přinesl hodně zábavy, zážitků a myslím, že nás jako kolektiv to sblížilo.“ (neznámý autor, 6.B)

„Adaptační den na Lesné byl super. Hodně jsem tam svoji novou třídu poznala. Nejvíce mě bavilo stavění rakety pro naše vajíčko. Taky bylo super lezení!“ (Bára Vaculíková, 6.B)

„Líbilo se mi, jak mi holky pomáhaly, když jsem nevěděla, jak mám pokračovat.“ (neznámý autor, 6.B)

„…byla jsem na nejtěžší atrakci „ Jakubův žebřík“, který jsem zdolávala s kamarádkou Elinkou. Vylezly jsme hodně vysoko. Nejvíce se mi líbilo, že jsme si pomáhaly.“ (Klára Swierková, 6.B)

„Tento adaptační den se mi moc líbil. Měla jsem šanci seznámit se s ostatními holkami a dokonce se i skamarádit.“ (Barča Doleželová, 6.B)

„…nejvíce se mi líbil projekt Kosmo, kde jsme vyráběli kosmické moduly z novin, kelímků, špejlí, izolepy atd., a dovnitř jsme dali vejce, které jsme pojmenovali Popelář. Když jsme měli hotovo, každý modul se spustil z dvanáctimetrové věže. Přežilo bohužel jen jedno vejce a Popelář to nebyl L.“ (Andrea Zemanová, 6.B)

Pozn. p. uč. Holubové – jedno vejce jménem Pepa přece jen přežilo díky sofistikované konstrukci vytvořené týmem pod vedením Matěje Vrány! J

Na závěr stručná a výstižná tečka:

  • dobré jídlo
  • slušný program
  • dobrý kolektiv (David Schneider, 6.B).

       

 

 

 

Zpět