Aktivity školní družiny

3. května 2018

Malujeme se školním projektem

V letošním školním roce jsme se v rámci školní družiny zúčastnili soutěže o nejkrásnější a nejzajímavější obrázek různých druhů ovoce, zeleniny a také mléčných výrobků. Nejzajímavější obrázky jsme poslali do soutěže. Nakonec se nám bohužel nepodařilo získat žádnou odměnu, ale žáci byli odměněni za snahu malou sladkostí. Všem děkujeme za krásné výrobky.

Vítání jara

Jarní počasí přišlo v plném proudu a děti musely první teplé dny pořádně přivítat. Venku bylo opravdu živo! Kluci pořádali fotbalový turnaj mezi třídami. Holky využily své fantazie a otevřely si cukrárnu, kde vyráběly nejrůznější dorty z písku.

   

Nezbedné pohádky

V rámci školní družiny jsme opět zavítali na Leitnerku – divadelní představení Nezbedné pohádky (divadlo Audiomeda). V první pohádce se děti setkaly s Karkulkou, Kmotrou liškou a dobráckým strýčkem vlkem. Další pohádka, která se nám moc líbila, byla o nezbedných kůzlátcích. Kůzlátka dělají své babičce samé starosti a neplechy, ale i v této pohádce to dobře dopadne. Obě pohádky se nám velmi líbily.

Kristýna Jelínková, ŠD

Zpět