Anglická knihovna

6. září 2022

V pondělí 12. 9. 2022 opět otevírá anglická knihovna. Zváni jsou všichni žáci 3. – 9. tříd, kteří si mohou vybrat z dlouhé řady zajímavých titulů anglické literatury. Nabízené knihy jsou v několika stupních obtížnosti. V průběhu roku se můžete těšit na nové tituly! Pro velký zájem bude knihovna otevřena 2x týdně.

Otevírací doba:                  každé pondělí a čtvrtek od 7:40 do 8:00

Místo: UJN ve 2. patře

Znovu se také můžete zapojit do soutěže O nejpilnějšího čtenáře. Stačí za přečtené knihy získat body a 3 nejzajímavější tituly ztvárnit jako plakátky na naši knihovnickou nástěnku. Uvidíme, kdo letos vyhraje poukázky na četbu na prázdniny a mnoho dalších zajímavých cen.

Nově nabízíme možnost zapojit se do Oxford Reading Club – interaktivní digitální knihovny s přístupem k více jak 700 titulům pokrývajících všechny jazykové úrovně.

Vyzkoušet verzi ZDARMA můžete po registraci na tomto odkazu:

https://www.oxfordreadingclub.com/

Přeji mnoho zábavy s knihami v angličtině!

p. uč. M. Holubová

Zpět