Babylon – rozumíme si

2. března 2023

V předposledním únorovém týdnu proběhla na druhém stupni soutěž ve čtenářské gramotnosti – Babylon – rozumíme si, určená pro 6. a 7. ročníky. Žáci v ní pracovali s různými texty, vyhledávali v nich informace a plnili úkoly. Nejlépe si vedl a na 1. místě skončil Alfréd Hrazdílek ze 6.B, který z celkových 60 bodů získal 51. Druhý se umístil Šimon Kubík ze 6.B se 49 body a na 3. místě se shodným počtem 48 bodů skončili Filip Bejček ze 7.B, Alžběta Krůtová ze 7.B a Šimon Zitterbart ze 7.A.

Dalšími úspěšnými řešiteli byli Ema Dolečková, 7.B, Marek Oplt 7.B, Šimon Macek, 7.B, Elizabeth Olivová, 7.B, Mariana Bořecká, 7.B, Viktorie Gyönyörová 6.B a Ema Vaňharová, 6.A.

Všem gratulujeme a postupujícím přejeme hodně úspěchů v městském kole.

Lucie Pazderová a Barbora Koryčanská

Zpět