Barevný den/The Day of Colours

28. dubna 2008

Barevný den / The Day of Colours

Čtvrteční odpoledne 24. dubna 2008 se neslo ve znamení pásma anglických vystoupení, která se již stala na naší škole tradicí. Novějsme akci spojili s jarem, proto název Barevný den/The Day ofColours. Tentokrát se přestavily skupiny žáků 4. a 5. tříd, které seodlišily jarními barvami.
Děti vystoupily před zcela zaplněnou tělocvičnou. Podívat se přišli rodiče, prarodiče, sourozenci i kamarádi. Žáci opět předvedli svojejazykové schopnosti a přihlížející žasli nad bezprostředností jejichprojevu v cizím jazyce – angličtině. Každé vystoupení mělonepopsatelné kouzlo a bylo oceněno bouřlivým potleskem.

Děkujeme všem, kteří přispěli dobrovolným vstupným na odměny účinkujícím. Z vybraných peněz bude každé zúčastněné třídě zakoupen slovník do anglického jazyka.

V. Skácelová, M. Clausová a L. Balcařík

Zde jsou fotografie z akce.