Cizojazyčná knihovna

2. září 2019

Ve středu 18. 9. opět otevírá anglická knihovna. Zváni jsou všichni žáci 3. – 9. tříd, kteří si  mohou vybrat z dlouhé řady zajímavých titulů anglické literatury. Nabízené knihy jsou v několika stupních obtížnosti, některé jsou také doplněny audio nahrávkami. V průběhu roku se můžete těšit na nové tituly! Seznamy literatury jsou k dispozici v knihovně, školní řád knihovny naleznete v příloze tohoto článku.

Otevírací doba knihovny:                

každou středu o velké přestávce od 9.40 do 9.55

Místo: UJN ve 2. patře

Znovu se také můžete zapojit do soutěže O nejpilnějšího čtenáře. Stačí za přečtené knihy získat body a 3 nejzajímavější tituly ztvárnit jako plakátky na naši knihovnickou nástěnku. Uvidíme, kdo letos vyhraje četbu na prázdniny.

Těšíme se na všechny pilné čtenáře!

p. uč. M. Holubová

řád cizojazyčné knihovny

 

Zpět