Dáme na vás!

24. května 2023

Před třemi lety si žáci naší školy odhlasovali v Participativním rozpočtu do škol renovaci vestibulu na hlavní budově. Z tohoto projektu jsem financovali studii, která vzešla ze spolupráce našich žáků a architektů ze studia ArtSchool pod vedením paní  Ing. Arch. Hany Ryšavé.

K realizaci z finančních důvodů nedošlo, proto jsme se rozhodli přihlásit projekt do Participativního rozpočtu města Brna. Zatím probíhá první kolo, a pokud se vám náš projekt líbí, můžete ho podpořit na stránkách projektu Dáme na vás. Učinit tak můžete do 31. května 2023.

Jestli se vše podaří, projekt se dostane do druhého kola a bude vyhodnocen jako proveditelný, bude nás čekat boj o podporu široké veřejnosti. Druhé kolo hlasování je naplánováno na listopad 2023.

p. uč. Tereza Písková

Zpět