Deskohrátky ve školní družině – Černý Petr

7. března 2023

Děti odehrály poslední zápas Deskohrátek, a to ve hře Černý Petr. Některým štěstí přálo více, jiným méně.

Šťastnou ruku měli, na stupních vítězů se umístili:

první třídy: 1. místo: Daniel Koval, 2. místo: Stanislav Vrbka, 3. místo: Dominik Frank

druhé třídy: 1. místo: Tobias Doležel, 2. místo: Adam Chlachula, 3. místo: Oliver Kučera

třetí třídy: 1. místo: Adam Vašek, 2. místo: Felix Frajt, 3. místo: Tony Michajlov

čtvrté třídy: 1. místo: Lukáš Lokaj, 2. místo: Tatiana Soukupová, 3. místo: Vanda Voráčová

Gratulujeme.

Jsme velice rády, že únor plný her a zábavy se nám vydařil.

Jako bonus děti vyzvaly pana asistenta Reného Strmeně k šachové partii (SIMULTÁNKA). Pan asistent bude hrát na více šachovnicích současně proti vyzyvatelům. A vyzyvatelů je opravdu hodně.

Šachový turnaj se uskuteční ve dnech 6. a 7. 3. 2023

Už se těšíme, jak tento souboj dopadne. Přejeme hodně štěstí všem odvážným šachistům.

paní vychovatelky