Dokončení přestavby učebny IC

30. ledna 2007

Vroce 2007 proběhla na naší škole celková rekonstrukce Informačního centra/učebny informatiky. Primárním cílem bylo rozšíření kapacity a dosažení standartu zakotveného v ICT plánu. Celková kapacita učebny byla navýšena způvodních 10 na 25 plnohodnotných pracovních míst/stanic splňujících a vmnoha směrech i převyšujících potřebné parametry pro výuku informatiky na základní škole. Vrámci rekonstrukce došlo také kcelkové výměně vnitřního vybavení/stolů, které byly navrženy speciálně pro potřeby výuky informatiky na naší škole. Souběžně stouto změnou byla provedena výměna plus celkové rozšíření elektrických rozvodů a došlo také krozšíření vnitřní sítě učebny a navýšení přípojných míst na 60. Díky těmto a mnoha dalším změnám učebna v současnosti splňuje i ty nejvyšší kriteria pro kvalitní výuku informatiky a využívání informačních a komunikačních technologií.