Halloween na naší škole

23. října 2017

Ve čtvrtek 19. 10. 2017 se na škole uskutečnila již tradiční akce – Halloween. Aktivně se jí zúčastnili všichni žáci, z čehož máme velkou radost.

Starší žáci (6. – 9. třída) provázeli po stanovištích své mladší spolužáky z 1. – 5. třídy. Největší úspěch sklidilo např. ochutnávání různých potravin, lovení jablek, střelba na branku, tetování či fotokoutek. Součástí byla také diskotéka masek, kde porota vybírala nejstrašidelnější či nejšílenější kostým. Oceněni byli i nejlepší tanečníci. Všichni žáci dostali na památku halloweenský odznak a sladkou odměnu.

Zpestřením celé akce byla přítomnost studentek z Německa, které zde byly na výměnném pobytu. Aktivity nachystali členové žákovského parlamentu. Těm děkujeme za organizaci a velké nasazení.

Fotky z akce najdete i v galerii na webu ŽP http://www.parlamenthroznova.eu

Za ŽP Petra Franková a Miroslava Geislerová

 

Zpět