Help me ! I am parents …

11. října 2005

Pomocník pro uživatele elektronické žákovské knížky:

UPOZORNĚNÍ: Nevytvářejte si pro přístup k EŽK nové účty – jejich prostřednictvím se k EŽK nedostanete !!
EŽK je privátní dokument a svůj přístupový účet má již vytvořen !!
Dodržujte popsaný postup !!!

krok

akce

1.

2.

Při úspěšném přihlášení se zobrazí v okénku rubriky Rodiče – přihlášení jméno přihlášeného čtenáře a na záložce rubriky se objeví terčík s odkazem pro odhlášení.

2a.

Při prvním přihlášení k přístupu do elektronické žákovské knížky svého dítěte by mělrodič provést změnuvýchozího nastavení hesla – viz odkaz “Změna údajů” v okénku rubriky Rodiče – přihlášení.

3.

Kliknutí na tlačítko Rodiče horizontálního menu => otevře se výběrový formulář

4.

Zadat jméno žáka – postačí část jména, vybrat třídu a potvrdit výběr tlačítkem Vyber => bude vybrán příslušný dokument – elektronická žákovská knížka ( EŽK )