Ke zdraví nás vychovával mistr Evropy v judu

11. února 2021

Téma zdraví a zdravý životní styl podtrhl náš host v předmětu výchova ke zdraví.

Žáci 7.A měli možnost si popovídat s reprezentantem juda Davidem Klammertem o tom, jaký je životní styl vrcholového sportovce. David se v online hodině rozpovídal nejen o sportu, cvičení a judu, ale mluvil o pojetí juda jako celoživotní cestě a životním stylu. Seznámil žáky s náročnou cestou za svými cíli a úspěchy. Neopomenul zmínit ani stravovací návyky, o kterých se žáci v 1. pololetí učili. David prozradil, že nejraději trénuje s Lukášem Krpálkem (zlatý medailista na LOH 2016) a vysvětlil, že pokud v životě chceme něčeho dosáhnout, musíme pro to udělat maximum.

Jsme rádi, že David přijal naše pozvání do online výuky. Děkujeme a přejeme mu hodně štěstí a úspěchů!

p. uč. Karel Imríšek

https://www.youtube.com/watch?v=dCjtpjcEtEc

Zpět