Klub mladých diváků – Big

2. listopadu 2018

Ve středu 31. října jsme se sešli v Městském divadle Brno na představení Big. Zprvu jsem se trochu bála, protože to byla moje první večerní návštěva divadla bez rodičů a vlastně i první akce s naší školou. Musím ale říct, že organizace byla skvělá a samotný muzikál snad ještě lepší.

Sál byl plný lidí a atmosféra v něm úžasná. Hlavní postavou celého muzikálu byl třináctiletý Josh, který na pouti vhodí minci do „automatu“ a přeje si být velký. Myslí si totiž, že automat je na elektriku a nemůže se nic stát. V tom se ale mýlí, protože dalšího dne se probudí v těle třicetiletého muže. Uprchne proto z domu na vlakové nádraží. Poté si najde práci v továrně na hračky a prožije i milostný románek. Po tom všem si ale „malý“ Josh uvědomí, že by si vlastně přál být zase takový, jaký byl, a že být dospělý zas až taková sranda není…

Moc děkuji Klubu mladých diváků, díky kterému jsem viděla toto skvělé představení.

Muzikál moc doporučuji a těším se na další představení, která si určitě nenechám ujít.

Žofie Lysá, 6. B

Zpět