Lyžařský výcvikový zájezd 2008

3. dubna 2008

Lyžařský výcvikový zájezd proběhl tentokrát ve dnech 25. února – 3. března 2008 vPetříkově. LVZ se zúčastnilo 27 žáků – 17 chlapců a 10 dívek ze 7. a 8. tříd. Žáci byli ubytováni v pokojích po 2. – 4. žácích.Ubytování a stravování bylo na vynikající úrovni.

Podmínky pro lyžování byly velmi dobré, výška převážně technického sněhu se pohybovala okolo 50 cm, svahy byly každý den upravené.

Žáci neměli žádné zdravotní problémy, což přičítám velmi dobrým povětrnostním podmínkám. Letošní zima byla vnašem termínu velmi mírná, užili jsme si kvalitního „jarního“ lyžování.

Závěrem bych rád poděkoval všem zúčastněným za přístup kLVZ, nevyskytly se žádné problémy a zadané úkoly žáci svědomitě plnili. Užili jsme si krásný týden na lyžích a máme všichni na co vzpomínat.

Miroslav Bína, vedoucí LVZ

Tady jsou fotky.