Malá liga 2009/10

8. října 2009

Malá liga 2009 / 10

Již třetím rokem se na naší škole zapojujeme do projektu Malá liga. Smyslem je přivést děti na I. stupni ke sportu a naučit je základům různých míčových her (např. baseballu, přehazované, házené atd.). Trénujeme každou středu a zúčastnujeme se turnajů, kde naši malí sportovci poměří své dovednosti s dětmi jiných základních škol v Brně. Do Malé ligy chodí žáci 1., 2. a 3. tříd.

V letošním roce byl počet zájemců výrazně vyšší než je kapacita kroužku. Proto jsme byli nuceni provést výběr dětí. Tímto se také omlouváme za problémy, které nastaly při předávání návratek. Některé jsme neobdrželi v daném termínu a kroužek byl již naplněn. S tak obrovským zájmem jsme opravdu nepočítali, přednost při výběru měly děti, které navštěvovaly Malou ligu minulý rok.

Vybrané děti najdete zde.

Všechni ostatní, kteří nebyli vybráni, se mohou stát baseballisty brněnského družstva Hrochů a přijít na trénink do Jundrova každý pátek od 15.00 hod.

Děkujeme za pochopení.

Miroslav Bína a Martina Clausová