Městské kolo SUDOKU

6. ledna 2021

V posledním předvánočním týdnu se konalo na naší škole městské kolo v SUDOKU. Do turnaje se zapojilo celkem 111 žáků ze 17 brněnských škol. Poprvé tuto soutěž děti absolvovaly v online podobě. Přes různé technické obtíže, které s sebou nové a neozkoušené postupy přinášejí, dosáhli naši žáci vynikajících výsledků. O vítězství rozhodoval počet správně vyplněných polí, za které se připisovaly body, a v případě rovnosti bodů také čas vyplnění.

V kategorii 8. a 9. ročníků obsadila 3. místo Marie Venerová (251 bodů, 60 min),

v kategorii 6. a 7. ročníků získali 10. místo Petr Knoll (137 bodů, 59 min 49 s) a vynikající 1. místo Adam Lacho (255, 57 min, 6 s).

Všem soutěžícím děkujeme za účast a vítězům gratulujeme k výborným výsledkům.

učitelé matematiky

Zpět