Nové stavebnice ve školní družině

27. listopadu 2018

Také v letošním školním roce jsme měli možnost zakoupit pro školní družinu z finančních darů nové hry a stavebnice pro děti. Pořídili jsme stavebnice Lego a Míja, ze kterých měly děti velkou radost a  hned se s nadšením pustily do stavění. Míja hravým způsobem rozvíjí fantazii a tvořivost, jemnou motoriku, představivost a orientaci v prostoru. Barevné díly, červené, zelené, žluté, modré a oranžové barvy děti snadným způsobem spojí šedou spojkou do různých prostorových tvarů. Lze z ní postavit domečky, prolézačky, věžičky, ohrady, překážkové dráhy, či prostorové tvary, např. koule, krychle, válce, nebo tvary rovinné, např. kruh, čtverec, trojúhelník, silnice nebo skákací panák.

Věříme, že nově pořízené hry dětem zpestří pobyt ve školní družině.

Kristýna Jelínková, vedoucí školní družiny

 

 

 

Zpět