Ohlédnutí za adaptačním kurzem 6. ročníků

23. září 2021

Na začátku školního roku se žáci šestých ročníků zúčastnili třídenního adaptačního kurzu, který probíhal ve dnech 6. – 8. 9. 2021. Kurz se konal v malé obci Biskupice – Pulkov, a to v malebném údolí dětského tábora, do kterého jsme museli jít pěšky.

Během pobytu jsme hráli spoustu aktivit, sportovních her, poznávali okolní přírodu a posilovali třídní kolektiv. Nechyběl ani táborák a stezka odvahy, na jejímž konci čekala zúčastněné sladká odměna jako dárek od provozovatelů tábora.

Pobyt proběhl za krásného slunečného počasí, a proto jsme většinu času strávili venku na čerstvém vzduchu. Adaptační kurz jsme si užili a všichni věříme, že jsme se také kvalitně připravili na nadcházející školní rok.

Organizační tým: p. uč. Blanka Kubů, p. uč. Karel Imríšek, p. psycholožka Radka Šebelová a p. asistentka Kamila Hrbková