Ohlédnutí za soutěží Barevné jaro 2018

18. května 2018

Na začátku května proběhl na naší škole další (pátý) ročník celoškolní mezitřídní soutěže Barevné jaro. Při společné akci jsme uvítali první slunečné dny. Během akce se do školního dění zapojila většina žáků a učitelů, čímž se podpořila vzájemná spolupráce třídních kolektivů a sounáležitost ke škole.

Od středy do pátku byly jednotlivé dny oděny do dvou barev, které jsme vybrali na zasedání žákovského parlamentu. Každý mohl přijít v jedné barvě nebo je kombinovat. Kdo byl správně oblečen, mohl pro svou třídu získat až tři body. Do správných barev bylo v průměru oblečeno 85% žáků školy, což je nejen vzhledem k nelehkým barevným kombinacím vynikající. Všechny chválíme za aktivní zapojení do soutěžení a děkujeme zástupcům žákovského parlamentu za pomoc při soutěži. Díky patří také učitelům, kteří se Barevného jara účastnili a děti motivovali.

Na I. stupni se na třetím místě umístila třída 5. B p. uč. Spáčilové se ziskem 284,8 bodů, druhá byla 2. A p. uč. Moravcové, která měla 286,8 bodů. Vítězem se na I. stupni stala třída 5. A p. uč. Novotné se ziskem 297,4 bodů.

Na II. stupni obsadila třetí příčku třída 7. A p. uč. Kernstockové s 264,5 body, stříbro si odnesla 8. B p. uč. Holubové s výsledkem 268,05 bodů. První místo získala třída 7. B p. uč. Frankové s 272 body.

Za svoji snahu získaly umístěné třídy drobné dárky, vítězové se mohli těšit na pizzu.

Ještě jednou děkujeme všem za podporu společné akce.