Ohlédnutí za vánočním večírkem žáků

19. prosince 2019

V pondělí 16. prosince se v naší škole konala předvánoční party. Měli jsme možnost vyfotit se ve fotokoutku, zahrát si deskové hry, vytvořit vánoční ozdobu, kouknout se na film nebo vyhrát drobné výhry v soutěži.

My jsme se však – jako vášniví tanečníci – zdržovali pouze v nové učebně jazyků, kde se pořádala diskotéka. Měli jsme možnost zažádat si o písničky na přání.

Výzdoba učebny byla krásně nachystaná a o občerstvení nebyla nikdy nouze. Jelikož máme rádi naši planetu, tak jsme si každý přinesli svůj vlastní hrníček na pití, což byl dobrý nápad.

Atmosféra byla super, skvěle jsme se bavili a zážitky máme na celý život. Určitě má cenu tuto akci pořádat i nadále a rozhodně neuděláte chybu, pokud se této akce zúčastníte i příští rok.

žáci 9.A