Online beseda s hráči FC Zbrojovka Brno

11. února 2021

Dne 9. 2. se uskutečnila na naší škole online beseda s aktuálními, ale i bývalými hráči A-týmu Zbrojovky Brno.

Žáci prvního stupně měli možnost si virtuálně popovídat s Lukášem Kryštůfkem, Rudolfem Reiterem a Petrem Švancarou. V úvodu se slova ujal bývalý hráč a legenda brněnského fotbalu, Petr Švancara. Pan Švancara seznámil děti s fotbalem a vysvětlil, co je třeba udělat proto, abychom se stali fotbalisty. Druhá část besedy byla věnována dotazům. Děti byly velmi zvídavé a ptaly se na různá témata, jako například, jak často naši hosté trénují, nebo jaké poháry ve své kariéře již vyhráli. Besedu jsme opět ukončili sportovním kvízem, ve kterém vítězové vyhráli plakáty A–týmu Zbrojovky Brno pro celou svou třídu.

Hráčům a celému týmu Zbrojovky Brno děkujeme za připojení a přejeme mnoho úspěchů.

p. uč. Karel Imríšek

 

Zpět