Online výuka tělesné výchovy s Martinem Zaťovičem

22. ledna 2021

Dne 20. 1. byla naše škola poctěna významnou návštěvou, a to kapitánem brněnské hokejové Komety, Martinem Zaťovičem. Pan Zaťovič byl hostem naší online výuky tělesné výchovy, které se zúčastnilo přes sto žáků a žákyň 2. stupně. Držitel tří extraligových titulů nás seznámil s životem profesionálního hokejisty a přiblížil nám svůj náročný sportovní program. Dozvěděli jsme se, jak často kapitán týmu trénuje, čím se stravuje, a jak tráví svůj volný čas, když zrovna nemusí střílet góly.

Ke konci povídání byla pro děti připravena soutěž o hodnotné ceny s podpisem Martina Zaťoviče a celého A-týmu Komety Brno.

Děkujeme HC Kometa Brno a Martinu Zaťovičovi za milé online setkání a zpestření výuky. Celému týmu přejeme mnoho úspěchů.

Krátkou reportáž si můžete přečíst i na oficiální FB stránce HC Kometa Brno ZDE.

kabinet tělesné výchovy

 

Zpět