Participativní rozpočet

4. října 2019

V úterý 1. října 2018 od 12.45 do 13.30 proběhl na naší škole tzv. workshop projektů. Žáci, kteří navrhli projekt, svou práci před ostatními odprezentovali. Svou úlohu zvládli na výbornou. Na závěr všichni přítomní dali hlas projektům, které je nejvíce zaujaly. Na základě hlasování a rozhodnutí vedení školy postoupilo těchto 6 projektů:

  1. Zatemnění v učebně IC
  2. Skleník
  3. Samonafukovací vaky
  4. Nové dveře a futra na WC u jídelny
  5. Renovace vestibulu
  6. Poličky do šatních skříněk

Nyní probíhá kampaň, ve které navrhovatelé představí své projekty ostatním žákům. Vyvrcholením kampaně bude prezentace všech postupujících. Ta proběhne v úterý 8. října 2018 od 12.45 hodin v učebně UJN.

Hlasování bude probíhat ve středu 9. října v učebně informatiky. Každý dostane unikátní kód, pod kterým se přihlásí. Každý žák má 3 hlasy.

p. uč. Petra Franková

Zpět