Participativní rozpočet – workshop prezentací

5. června 2018

V úterý 29. května 2018 od 11.50 do 13.30 proběhl na naší škole tzv. workshop prezentací. Žáci, kteří navrhli projekt, svou práci před ostatními prezentovali. Svou úlohu zvládli na výbornou. Na závěr všichni přítomní dali hlas projektům, které je nejvíce zaujaly. Na základě hlasování a rozhodnutí vedení školy postoupilo těchto 8 projektů:

1. Šatní skříňky
  2. Zorbingové koule
  3. Funkční pítka
  4. Přepážky na WC
  5. Zútulnění dámských WC
  6. Kopírka
  7. Vysoušeče rukou na WC
  8. Relax zóna před UJN

Nyní bude probíhat kampaň, ve které navrhovatelé představí své projekty ostatním žákům. Vyvrcholením kampaně bude prezentace všech postupujících. Ta proběhne v pondělí 11. června 2018 od 13 hodin v učebně UJN.

Hlasování bude probíhat od pondělí 11. června do středy 13. června v učebně informatiky. Každý žák dostane unikátní kód, pod kterým se přihlásí a může hlasovat. K dispozici má tři hlasy.

p. uč. Petra Franková