Sponzorské dary pro školu

12. října 2007

Vážení rodiče, stejně jako každý rok vás žádáme o finanční příspěvky na mimořádné výdaje, které zkvalitňují a zpříjemňují vašim dětem školní docházku.

V loňském školním roce 2010/11 jste zaslali na naše konto 221 283,-Kč. Z této sumy šlo 40% finančních prostředků na celoškolní akce (příspěvky na lyžařský zájezd, školy v přírodě, Den dětí, projektový den, odměny v soutěžích, odměny nejlepším žákům, dobudování školního hřiště u školiček, doprava na plavání apod.) a 60 % finančních prostředků bylo čerpáno pro potřebu tříd (vstupné na kulturní akce, doprava na výlety, odměny do třídních soutěží, výzdoba třídy, pomůcky do tříd, nábytek do tříd apod.).

Vaše děti přinesou sponzorskou smlouvu, kterou prosím vyplňte ( i s nulovou částkou – pro průkaznost doložení) a pošlete zpět do školy. Pokud budete potřebovat doklad do svého účetnictví pro odpis z daní, vystavíme vám veškerá potvrzení. Věříme, že se tato akce setká se stejným pochopením jako v minulých letech.

Předem děkujeme