Vánoční debrujárské dílny

4. prosince 2006

měly i letos velký úspěch a návštěvnost /přes 100 zájemců!/.

Vpátek 24.11. si mohli vyrobit vpěti dílnách dárečky žáci naší školy, vsobotu 25.11. byly dílny otevřeny pro širokou veřejnost. Krásně připravená jídelna i klubovna, vůně jehličí a vánoční hudba jen dotvořily atmosféru pro nastávající adventní čas. Zdílen odcházely spokojené děti sbatikovanými přáníčky, malovanými svícínky, ozdobami zdrátků a korálků, zdobenými zvonečky a dokonce i skrabičkami plnými vizovického pečiva. Tvoření a pěknou atmosféru si užili také dospělí, kteří děti doprovázeli.

Dílny by se nemohly uskutečnit bez debrujárů sp. uč. Ledererovou a bez ochotných p. učitelek, které pomohly jak spřípravou, tak svedením dílen po oba dny. Děkujeme p. uč. Holáskové, Pařilové, Vinterlíkové, Novotné, ale především p.uč. Ledererové !

Krásné vánoce !