Volby do žákovského parlamentu

11. září 2017

V pondělí 11. září o velké přestávce proběhly volby do žákovského parlamentu. Žáci, kteří chtěli být zvoleni, nejprve představili svým spolužákům jejich volební program. Zaznělo zde spoustu nápadů, co by chtěli pro svoji třídu a školu udělat. Snažili se přesvědčit voliče, aby jim dali hlas. K volbám se dostavili všichni žáci z 5. A, 5. B a 6. B. Ti dostali hlasovací lístek s kandidáty z jejich třídy. Za plentou zaškrtli jednoho či dva kandidáty a poté lístek vhodili do urny. V ostatních třídách volby neproběhly, neboť v nich byli vždy dva či tři kandidáti. Do funkce budou tedy jmenováni všichni. Volby proběhly regulérně.

Gratulujeme všem zvoleným žákům a těšíme se na spolupráci!

Za žákovský parlament
Petra Franková, Miroslava Geislerová, Tereza Machátová

Seznam zvolených zástupců tříd

Zpět