Výchova mimo vyučování

1. září 2005

Převážnou část zájmových aktivit organizuje škola prostřednictvím školní družiny, která zahrnuje 7 odděleni a 1 oddělení školního klubu. Je určena pro žáky 1. – 4. ročníku, školní klub nabízí vyžití ve volném čase našim žákům druhého stupně nabízíme různé kroužky, neperiodické aktivity o svátcích, prázdninách apod. Jedná se o výlety, zájezdy, cykloturistické akce a zájezdy. Velký zájem projevují naši žáci o práci vkeramické dílně, který se snažíme uspokojit podle našich možností. Vychovatelky školní družiny nabízejí vrukodělných kroužcích stále nové výtvarné techniky – malování na sklo, na hedvábí, drátování apod. Hlavní funkcí družiny je primární prevence kriminality drogových a jiných závislostí a smysluplné využití volného času co největší skupiny dětí.