Výjezdní zasedání žákovského parlamentu 2019

7. října 2019

V pátek 20. září jsme se potkali před školou a zamířili směrem k hlavnímu nádraží. Tam nám odjížděl vlak, který nás dovezl až do Bučovic. Byli jsme ubytování v Domě dětí a mládeže. Po ubytování nás čekaly seznamovací hry a hry, které pomáhaly zlepšovat vzájemnou spolupráci. Večer jsme přemýšleli, jak vylepšit školní prostředí. Ze všech nápadů jsme vybrali tři, které mezi námi shledaly největší úspěch. Nechyběla ani noční hra. V sobotu ráno proběhla soutěž o nejlepší buchtu – zvítězil borůvkový koláč. Dále jsme vytvářeli logo žákovského parlamentu. Dopolední hra po městě Bučovice prověřila naši týmovou spolupráci. Po hře následovala společná příprava oběda. A pak už nás čekalo jen balení věcí. Po cestě na nádraží jsme si ještě zahráli hry v zámeckém parku. Pak přijel vlak a my jsme plní zážitků odjížděli zpět do Brna.

Za ŽP Jan Zahradníček, 9.B

 

Zpět