Výlet na hrad Bouzov

19. června 2007

Dne 13. 6. 2007 jsme se sešli u školiček už v7 hodin ráno, abychom se vypravili na hrad Bouzov. Prohlídka hradu se nám moc líbila. Uvědomili jsme si, kolik pohádek a filmů se zde natáčelo a připadali jsme si jako jejich součást.

Po malém odpočinku a drobných nákupech suvenýrů a občerstvení jsme se přesunuli do areálu pod hradem. Tam nás čekal Trójský kůň, na kterého jsme vylezli jako na rozhlednu. Stříleli jsme zkuše a zpistole, prohlédli jsme si různé středověké zbraně. Předvádění husitských zbraní na nás velmi zapůsobilo.

Před dešťovou přeháňkou nás uchránilo divadlo vpřírodě. Zhlédli jsme pohádku „O pokladu“ a rytířské souboje. Na závěr proběhl turnaj dětských zástupců, zněhož vyšel vítěz, který byl pasován na rytíře. Skrásnými zážitky jsme přijeli domů…

žáci a třídní učitelkyze 4.A a 5.B

Zde jsou fotky z výletu.