Významné ocenění p. uč. Spáčilové

28. března 2019

Při příležitosti Dne učitelů se ve čtvrtek 28. 3. 2019 konalo v reprezentačních prostorách Nové radnice slavnostní shromáždění, na kterém vedení města poděkovalo za práci nejvýraznějším brněnským pedagogům. Naše paní učitelka Dagmar Spáčilová byla oceněna městem Brnem za dlouhodobou pedagogickou činnost na návrh ředitele školy, Školské rady ZŠ Hroznová a zřizovatele MČ Brno-střed.

Velmi si profesionální práce paní učitelky vážíme. Její zásluhou škola dlouhodobě spolupracuje v rámci rozvoje dramatické výchovy s JAMU, v současnosti metodicky vede všechny učitele I. stupně. Především je však výraznou osobností školy, která se věnuje žákům nad rámec běžných povinností. Gratulujeme k významnému ocenění a děkujeme jí za vynikající práci, kterou přispívá k dobrému jménu školy.

Mgr. Luděk Balcařík, ředitel školy

Články o akci najdete také na webech MMB a MČ Brno-střed.