Informace k zápisu

Zákonní zástupci si vyzvednou rozhodnutí o přijetí či nepřijetí v hlavní budově školy od 6. 5. 2020 do 15. 5. 2020 v době od 8.00 do 14.00 hod. nebo dle domluvy. V případě zaslání žádosti datovou schránkou nebo mailem s elektronickým podpisem bude rozhodnutí zasláno tímto způsobem.

Níže najdete aktualizované informace k zápisu a důležité dokumenty (přihláška a dotazník školy, pokyn ředitele školy k organizaci zápisu, informační leták o škole a doporučení MŠMT pro rodiče).

Den otevřených dveří (pátek 3. 4. 2020) se vzhledem k současné situaci neuskuteční. Pokud máte dotazy ohledně naší školy a zápisu, obraťte se na nás. Kontakty jsou k dispozici ZDE.

Organizace zápisu

Přihlášku k zápisu získáte na internetových stránkách Magistrátu města Brna ZDE.
Dotazník školy k vyplnění na počítači
Dotazník školy k ručnímu vyplnění
Pokyn ředitele školy k organizaci zápisu NOVÝ
Desatero pro rodiče dle MŠMT