Zisk putovního poháru MBL

20. června 2008

Školní baseballový tým ZŠ Hroznová zakončil sezónu 2007/2008 vítězstvím vefinálovém turnaji Malé baseballové ligy. Turnaj se konal ve středu 18. června 2008 na hřišti Hrochů Brno.

Celý školní rok jsme hráli sdalšími týmy brněnských základních škol a pohybovali se včele tabulky. Do finálových bojů postoupily čtyři nejlepší družstva – ZŠ Jana Babáka, ZŠ Jasanová, ZŠ Masarova a ZŠ Hroznová.

Nejprve jsme se utkali se ZŠ Masarova a zvítězili vysoko 14 : 1. Ve finále jsme narazili na tým zJasanové, který nám byl vždy vyrovnaným soupeřem. Po tuhém boji jsme zvítězili 14 : 8 a definitivně se stali celkovými vítězi MBL pro ročník 2007/2008. Nejlepší hráčkou našeho týmu ve finále byla vyhlášena Martina Šimoníková. Adam Kajanovič se stal nejlepším hráčem MBL.

Odměnou nám byl putovní pohár MBL a potlesk fanoušků. Každý hráč si odnesl drobnou odměnu.

Celkové pořadí:

ZŠ Hroznová
ZŠ Jasanová
ZŠ Jana Babáka
ZŠ Masarova

Všichni členové našeho týmu drželi celou sezónu pohromadě, poctivě trénovali a dosáhli zaslouženého vítězství.

Trenéři – Martina Clausová a Miroslav Bína

Tady jsou fotky z akce.