Zlepšování školního prostředí

3. září 2019

V naší škole se snažíme o pravidelné investice do školních prostor a vybavení.

Během hlavních prázdnin byla dokončena II. etapa rekonstrukce pavilonů pro naše nejmenší žáky z prvních a druhých tříd. Obě budovy tzv. školiček jsou nyní zatepleny a mají novou fasádu. Souběžně probíhala oprava chodníku z těchto budov na školní hřiště. Investici ve výši více jak 2,5 milionu korun zajistila MČ Brno-střed.

V hlavní budově proběhla v létě revitalizace šaten. Vyměnili jsme světla a vymalovali jsme. Nejviditelnější je kompletní výměna šatních skříněk pro žáky II. stupně, které jsou ve veselých barvách oranžové a modré. Díky patří rodičům našich žáků, kteří přispěli právě na nákup nových skříněk částkou více než 200 tisíc Kč.

Uvedené investiční akce navázaly na další z uplynulého roku, u školy bylo vybudováno hřiště na workout a vytvořili jsme malé arboretum u školního pozemku. V minulých letech byla již zrekonstruována tělocvična a opravena střecha na hlavní budově.

Zmínka o rekonstrukci školiček v reportáži České televize je ke shlédnutí v odkazu ZDE.

Podívejte se na proměny školy v přiloženém souboru.

Opravy a investice 2019

Jsme rádi, že se nám daří školní prostředí na Hroznové dále vylepšovat.

Mgr. Luděk Balcařík, ředitel školy

 

Zpět