Halloweenské soutěžení

5. listopadu 2007

Vúterý 30. listopadu 2007 si žáci I. a II. stupně připomněli vrámci výuky anglického jazyka Halloween. Tento svátek anglicky mluvících zemí jsme pojali netradičně. Vminulém školním roce se děti sHalloweenem seznámily. Tentokrát pro ně byla vtělocvičně připravena soutěž spatnácti různými stanovišti, kde plnily více i méně strašidelné úkoly vangličtině (např. přednes básničky, dialogy, rozpoznávání slovíček a pohybové aktivity). Jednotlivé úkoly zadávali a nad jejich plněním dohlíželi osmáci a deváťáci (8.A, 9.A a 9.B), kteří se této role zhostili perfektně. Po splnění daného počtu stanovišť čekala na děti ze 3. – 5. tříd malá odměna. Celá soutěž se odehrávala vhalloweenských maskách přítomných a atmosféru doplňovala strašidelná hudba. Všem se akce líbila a zajímavou formou přispěla krozvoji jazykových dovednosti a spolupráce našich mladších a starších žáků.

Zde jsou fotografie z akce.