Jazykový zájezd Anglie 2009

15. září 2008

Vážení rodiče,

naše škola hodlá vtomto školním roce uspořádat jazykový zájezd žáků druhého stupně do Anglie.

Cílem akce je poznání reálií Velké Británie, zdokonalení jazykových dovedností a jejich praktické využití. Jde o nezapomenutelnou příležitost kprocvičení angličtiny a kzískání povědomí o anglicky mluvící zemi.

Žádám Vás, abyste po posouzení uvedených informací potvrdili zájem o účast Vaší dcery/Vašeho syna na zájezdu odevzdáním vyplněného ústřižkuvyučujícím AJ nejpozději do pátku 19. září 2008 ( leták s ústřižkem děti obdržely ve škole ).

Tento leták má za cíl zjistit zájem žáků a jejich rodičů vzhledem kdelší době přípravy akce. Všechny informace jsou pouze orientační, podrobnosti budou upřesněny.

Počet možných účastníků je omezený, ztěchto důvodů prosím o co nejrychlejší posouzení účasti.

Spozdravem Mgr. Luděk Balcařík

program

9 lekcí srodilým mluvčím (ukončené certifikátem)
výlety po jižní Anglii a návštěva Londýna

místo

Velká Británie – Hastings

termín

květen 2009, 7 dnů/4 noci

doprava

klimatizovaný autobus (WC, lednička, DVD)

ubytování

hostitelské rodiny (po 2-3 žácích)

strava

hostitelské rodiny

doklady

pas nebo občanský průkaz

cena

asi 8500,– Kč ( doprava, ubytování, strava, pojištění, průvodce, info materiály), splatné ve 3 splátkách
+ vstupy + kapesné

Leták k vytisknutí je zde.