Atletický trojboj 2. – 5.tříd

26. září 2013

Pátek 13. září 2013 byl ve znamení tradičního sportovního dopoledne. Tuto akci pořádá projekt BRNO A JIŽNÍ MORAVA BEZ HRANIC (pořadatelem je VUT v Brně) spolu ze Základní školou Hroznová.

Děti navštěvující druhou, třetí, čtvrtou a pátou třídu soutěžily v nedalekém parku Anthropos ve dvou disciplínách. Tou první byl sprint na 50 metrů, druhou pak hod míčkem. Žáci naší školy se během dopoledne střídali za doprovodu svých vyučujících u jednotlivých disciplín a i přes nepřízeň počasí podávali obdivuhodné výkony. Dopředu je hnaly hlasivky jejich spolužáků. Třetí disciplínu – skok do dálky nebo z místa – absolvovali žáci v hodinách tělesné výchovy.

Každý hod, běh a skok byl poctivě změřen a zaznamenán. Vyhlášení výsledků nejlepších závodníků rozdělených podle jednotlivých tříd se uskutečnilo ve středu 18. září ve školní jídelně.

Díky vám všem!

Výsledky jsem zde, fotografie zde.

Michael Svoboda