Atletický trojboj prvního stupně

10. října 2014

Tradiční sportovní dopoledne pro žáky a žákyně ZŠ Hroznová Brno se konalo v pátek 19. září 2014 v parku nedaleko Anthroposu v brněnských Pisárkách. Akce proběhla v rámci mezinárodního integračního projektu BRNO A JIŽNÍ MORAVA BEZ HRANIC, jehož pořadatelem je VUT v Brně.

Děti z prvního stupně, konkrétně druhých, třetích, čtvrtých a pátých tříd soutěžily v běhu na 50 metrů a v hodu míčkem. Samostatně po třídách si vyzkoušely skok do dálky z místa. Samotnému sportovnímu výkonu předcházela důkladná rozcvička, po níž se mohly děti postupně vrhnout do bojů o co nejlepší časy a nejdelší hozenou vzdálenost.

Kluci i holky z jednotlivých tříd byli vyhodnocováni zvlášť. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo ve středu 24. září v tělocvičně naší školy, třeťáci si užili vyhlášení výsledků v pátek 26. 9. v nové přístavbě.

Sportovcům děkujeme za předvedené výkony a žákům z deváté třídy za pomoc při organizaci akce. Největší dík patří panu Michalu Svobodovi, který celou akci zorganizoval.

Fotografie jsou zde.

Třídní učitelky I. stupně