Cambridge Course 2013/2014

5. září 2013

I v tomto školním roce nabízíme žákům možnost připravit se a složit na naší škole mezinárodní jazykovou zkoušku z anglického jazyka YLE Movers. Jde o jedinečnou možnost rozvoje získávaných znalostí angličtiny a povzbuzení k dalšímu studiu. Zkouška Cambridgeské univerzity je mezinárodně uznávaná a v České republice ji lze absolvovat na omezeném počtu škol.

Příprava probíhá ve speciálním kurzu od 3. do 5. třídy a je ukončena zmíněnou zkouškou. Děti samozřejmě mohou rozvíjet angličtinu bez konečné zkoušky. Její složení není podmínkou pro účast na kurzu.

Podrobné informace včetně termínů najdete v přiložených letácích pro jednotlivé ročníky ZDE.

O zkoušce YLE Movers si můžete přečíst zde.

Zájemci vyplní návratku a odevzdají ji třídnímu učiteli. Při dostatečné naplněnosti obdržíte v nejbližší době informace k platbě kurzovného.

Kontakt pro dotazy: 543211912/kl. 26, balcarik@zshroznova.cz

Luděk Balcařík