Filmový klub s Oliverem Musilem

10. května 2023

Filmy jsou jako sny, na které nikdy nezapomeneš.“

Tímto citátem režiséra S. Spielberga nás Oliver Musil, žák 9.A a velký fanoušek pohyblivých obrázků, uvedl do svého filmového klubu. Olík nám věnoval svůj volný čas, a připravil pro žáky 8. a 9. ročníků hodinové povídání o filmech, které fakt stojí za to vidět.

Oliver se svému koníčku věnuje velmi intenzivně, za víkend je schopen „zvládnout“ cca 5 filmů, ke kterým následně píše recenze na sociální síti Instagram. Na přednášku se precizně připravil, své oblíbené filmy rozdělil podle žánrů (sci-fi, fantasy, komedie, akční, thriller, …) a z každého žánru „vypíchl“ jeden film, kde vysvětlil, proč právě ten daný máme zhlédnout a čeho zajímavého si můžeme v rámci jeho sledování všimnout.

Děkujeme Olíkovi za perfektní přednášku a za doporučení MUST-SEE MOVIES.

p. uč. Miroslava Šmerdová, p. uč. Renata Šenkýřová

Zpět