Halloween 2021

19. listopadu 2021

Halloween se na naší škole konal 25. října a probíhal v hodinách angličtiny. Obvykle je to tak, že žáci v tělocvičně plní různé úkoly. Letos to kvůli koronavirové situaci bylo jinak. Od šestého do devátého ročníku jsme měli Halloween Quiz.  Před hodinou angličtiny jsme se převlékli do kostýmů. Až zazvonilo, šli jsme do nové jazykové učebny. Kvíz jsme hráli v týmech a moc se nám líbil. Vítězný tým získal diplom a sladkou odměnu. Všichni žáci, kteří přišli v kostýmu, dostali také něco sladkého. A nakonec jsme se vyfotili. Škoda, že se tato akce koná jen jednou do roka.

žáci z 6.A

O Halloweenu jsme šli do jazykové učebny a tam jsme si povídali o kostýmech a tančili jsme. Potom byla soutěž o nejstrašidelnější kostým, nejlepšího tanečníka a nejkrásnější kostým. Všichni měli moc hezké kostýmy. Pak jsme se vrátili do naší třídy a dívali jsme se na video o Halloweenu. Dostali jsme odznáčky a naučili jsme se básničku. Byl to moc hezký zážitek a tento den jsme si užili!

žáci z 5.A