Halloween Contest 2010

1. listopadu 2010

Halloween Contest2010

Halloween si na naší škole připomínáme pravidelně každý rok. Úterý 26. října 2010 bylo opět ve znamení dýní, strašidel a dobré nálady. Akce se účastnili všichni žáci od 1. až do 9. třídy, je rozšířením jejich hodin anglického jazyka.

Děti z prvního stupně čekaly na 20 stanovištích různé úkoly, na jejich plnění dohlíželi žáci vyšších ročníků. Mohli jste tu vidět ryze jazykové úkoly (tematické básničky a slovní zásoba, rozhovory v angličtině apod.), které doplnily novinky jako zpívání do mikrofonu, skákáni v pytli nebo sumo. Téměř všichni měli strašidelné kostýmy a vše umocnila oranžová a černá výzdoba.

Účastníci halloweenského soutěžení byli oceněni certifikátem, papírovým strašidlem a sladkostí. Chválíme všechny, kteří se do soutěžení zapojili a pomohli úspěšnému průběhu akce. Díky patří p. uč. Clausové, která celou akci zorganizovala.

Učitelé anglického jazyka