Halloween Contest and Party 2015

10. listopadu 2015

Již tradiční Halloween jsme na naší škole jak se patří oslavili ve středu 4. listopadu. Už od první vyučovací hodiny soutěžili mladší žáci v rozličných disciplínách za kamarádské pomoci a pod dohledem zkušených čarodějnic, upírů a další strašidelné havěti z vyšších ročníků. Mezi soutěžemi nechybělo oblíbené lovení jablek (Apple bobbing) nebo ochutnávání jídel (Sharp tongue). Malí i velcí angličtináři si opět vyzkoušeli, kolik slovíček a vět s halloweenskou tématikou už umí. Všichni si velmi užili legrace a pohybu při párty, kde se přítomné masky utkaly ve třech kategoriích a to o nejoriginálnější a nejstrašidelnější masku a také o nejšílenějšího tanečníka.

Z tváří na fotografiích ZDE je vidět, že tradice oslav Halloweenu má na naší škole své pevné místo. Všechny nápadité převleky, perfektně připravené úkoly a dobrá nálada učinily z tohoto dne krásnou vzpomínku.

Velké poděkování patří zástupcům žákovského parlamentu, kteří připravili soutěžní stanoviště a pomohli s organizací celého dopoledne.

Halloween se zkrátka povedl! Učitelé anglického jazyka