Jazykový pobyt v Anglii – Portsmouth 2019

23. dubna 2019

Naše škola navazuje na tradici z předchozích let a v sobotu 27. dubna odjíždí skupina 45 žáků a 3 učitelů na zahraniční poznávací zájezd s výukou, tentokrát do přístavu Portsmouth ve Velké Británii.

V Anglii budou žáci ubytováni v hostitelských rodinách, kde budou mít příležitost seznámit se s anglickými tradicemi a zvyky, ale kde si také mohou zdokonalit a procvičit angličtinu. Organizátorem celé akce je Student Agency.

Během našeho pobytu se budeme těšit nejen na známá místa a pamětihodnosti v LONDÝNĚ (Houses of Parliament, Westminster Abbey, Buckingham Palace, Trafalgar Square, Leicester Square, Picadilly Circus, Čínská čtvrť, Soho), ale i projížďku na London Eye. Lákadlem je i pravděpodobně nejslavnější pravěký monument – STONEHENGE. Dále nás čeká návštěva National Motor Museum s kolekcí více než 250 historických vozů, výlet do vyhledávaného přímořského letoviska Bournemouth a návštěva tamního Oceanária nebo výlet do historického města Winchester, ve kterém si Vilém Dobyvatel nechal postavit jeden ze svých prvních anglických hradů. Většinu pobytu však strávíme ve městě s bohatou námořní historií – jihoanglickém přístavu Portsmouth.

Na přiložených fotografiích si můžete prohlédnout některá z míst, která plánujeme navštívit.

Na zájezd se všichni těšíme a jsme plni nadšení a očekávání.

Jakub Žák, vedoucí zájezdu

Co nás čeká?

Zpět