Jazykový zájezd do Anglie 13. – 20. května 2017

14. prosince 2016

V současné době pokračují přípravy zájezdu žáků 8. – 9. tříd do Anglie.

V říjnu rodiče zaplatili první zálohu. Škola následně uzavřela s cestovní agenturou Student Agency smlouvu a uhradili jsme zálohovou fakturu. V nejbližší době zašleme seznamy žáků (ubytování, pojištění apod.).

Termíny zaplacení a výše dalších dvou splátek jsou 31. ledna 4000 Kč a 10. března 4000 Kč. Pokyny k platbě děti obdržely spolu s letákem (k nahlédnutí ZDE). Cena zájezdu bez vstupů a kapesného je přibližně 12000 Kč (částka bude upřesněna dle ceny vstupu do Harry Potter Studios).

Cestu lze uskutečnit pouze s platným občanským průkazem nebo pasem.

Každý žák musí být obeznámen s pokyny pro chování a bezpečnost studentů na zahraničním zájezdu, které je povinen během cesty a pobytu dodržovat. Toto potvrdí svým podpisem. Pokyny najdete ZDE.

Informační schůzka s rodiči účastníků se uskuteční v den třídních schůzek 11. dubna 2017 v 16.00 hod., zde Vám poskytnu souhrnné informace.

Kontakt pro dotazy – tel.: 543211912, mail: balcarik@zshroznova.cz.

Luděk Balcařík