Jazykový zájezd do Anglie 17. – 24. 5. 2015

1. prosince 2014

Vážení rodiče, dovolte mi seznámit Vás s pokračujícími přípravami zájezdu a dalšími důležitými informacemi.

V září jste zaplatili první zálohu. Škola následně s cestovní agenturou Student Agency uzavřela smlouvu a zaplatili jsme zálohovou fakturu. V nejbližší době zašleme seznamy žáků (ubytování, pojištění apod.).

Termíny zaplacení a výše dalších dvou splátek jsou 31. ledna 4 000 Kč a 10. března 2 590 Kč. Pokyny k platbě obdrželi žáci spolu s letákem. Cena zájezdu bez vstupů a kapesného je 10 590 Kč.

Cestu lze uskutečnit pouze s platným občanským průkazem nebo pasem.

Každý žák musí být obeznámen s pokyny pro chování a bezpečnost studentů na zahraničním zájezdu, které je povinen během cesty a pobytu dodržovat. Toto potvrdí svým podpisem. Pokyny jste obdrželi v základním informačním balíčku, najdete je také ZDE.

Informační schůzka s rodiči účastníků se uskuteční v den třídních schůzek 14. dubna 2015 v 16.00 hod., budou Vám poskytnuty souhrnné informace.

Leták v PDF formátu můžete shlédnout ZDE.

Luděk Balcařík