Legrando již po sedmé

27. června 2014

!

Jak už jsme referovali v minulé zprávě, pilně jsme trénovali akrobatické disciplíny v Legrandu již od října. Intenzivní nácvik na představení probíhal od 9. do 11. 6.2014 v Legatu v Kohoutovicích. Ve čtvrtek 12. 6. dopoledne proběhla generálka v tělocvičně naší školy, s malým zpožděním proběhlo první představení pro žáky a v 16.00 hodin se přišli podívat rodiče a příbuzní. Ranní nervozitu vystřídala euforie a štěstí.

Již po sedmé si říkám, jak šikovné máme naše páťáky!

Renata Vinterlíková

Celoroční nácvik byl dobrý, trenéři (Jovan a Konrád) věděli, co dělat a já jsem se naučil plno věcí, které bych se nenaučil. Byla to jak sranda, taky makačka, ale to vůbec nevadilo a stálo to za to.

Poslední tři dny nácviku byly pro mě nejlepší. Já jsem byl kouzelník a učil mě Míťa, který je legrační a ovládá super kouzla. Všechna tři vystoupení byla skvělá a pokaždé se mi to povedlo a myslím, že všem z 5.B a 5.A. Ale bez nervů, dřiny a potu našich trenérů bychom to nezvládli. Děkujeme Míťovi, Datlovi, Jovanovi, Konrádovi, Mildě a dalším.

Hodnotím Legrando maximálním počtem bodů.

Viktor Plotěný 5.B

Zde jsou fotografie z akce.