Návštěva partnerských škol v Brně

16. října 2008

Vážení rodiče,

na začátku února 2009 přijede na naši školu návštěva z partnerských škol z Velké Británie, Španělska, Německa a Nizozemí. Spolu s delegací žáků a učitelů (celkem asi 30 lidí) budeme mimo jiné pracovat na projektu, na který jsme získali grant EU.

Obracíme se na Vás, zda by bylo možné ubytovat ve Vaší rodině ve dnech 2.až 5. února 2009 (tři noci) studenta/studenty (ve věku 15 – 18 let) ze zahraničí.

Jde o jedinečnou možnost procvičení anglického jazyka a poznání jiné kultury.

Nejde však o výměnný pobyt, pokud ubytujete studenta/studenty, není zaručeno, že Vaše dítě navštíví partnerskou školu. Žáci na výjezd jsou vždy pečlivě vybírání podle předem stanovených kritérií (viz. stránky školy) a jejich počet je omezený. Obdobně probíhá výběr na zahraničních školách, vyjíždí vždy vynikající studenti.

Pokud můžete ubytovat studenta/studenty, prosím o odevzdání návratky do pátku 19. prosince.

Kontakt pro dotazy:

tel.: 543211912