Poznávací zájezd

9. května 2005

Londýn – poznávací zájezd

Vážení rodiče,

naše škola hodlá vnásledujícím školním roce 2005-2006 uspořádat poznávací zájezd žáků druhého stupně do Londýna.

Cílem akce je poznání reálií Velké Británie a praktické využití, zdokonalení jazykových dovedností. Jde o nezapomenutelnou příležitost kprocvičení angličtiny a kzískání povědomí o anglicky mluvící zemi.

Žádám Vás proto, abyste po posouzení uvedených informací potvrdili zájem o účast Vaší dcery/Vašeho syna na zájezdu odevzdáním vyplněného ústřižku i vyučujícím AJ nejpozději do 15. června 2005.

Tento leták má za úkol zjistit zájem žáků a jejich rodičů vzhledem kdelší době přípravy akce. Všechny informace jsou pouze orientační. Na základě projeveného zájmu bude vše detailně upřesněno během měsíce září 2005 (informační schůzka, třídní schůzky).

Počet možných účastníků je omezený, ztěchto důvodů prosím o co nejrychlejší posouzení účasti.

Spozdravem Mgr. Luděk Balcařík