The Witches – anglické divadlo

9. ledna 2018

V předvánočním čase se žáci 7. – 9. ročníku vypravili na anglické divadelní představení The Witches na motivy knížky Roalda Dahla. Příběh byl ztvárněn studenty bystrckého gymnázia.

Poutavý a dobrodružný příběh měl skvělou atmosféru, výhodou byla dobře srozumitelná angličtina
a obdivuhodný výkon všech herců.

Názory našich žáků:

I přes to, že divadlo bylo v angličtině, jsem příběhu rozuměla. Bylo to vtipné a mnohokrát
se publikum smálo.                                                                                                        Bára Š.

Herci mluvili velmi srozumitelně a po chvilce jsem už ani nevnímala, že je to anglicky,
a to se mi líbilo.                                                                                                              Sára H.

Nejvíc se mi líbil dojemný konec, kdy se hlavní hrdinka proměnila v myš, aby strávila zbytek života se svým myším manželem.                                                                                                  Ester V.

Máme radost, že představení bylo dobrou volbou a setkalo se s takovým úspěchem.

učitelé Aj